Hier gaat mijn bloghart sneller van kloppen: twee vrienden zijn een cultuurblog over Amsterdam begonnen. Rob Simon en Ridzert Beetstra kenden nog geen (online) magazine dat hun niche bediende – indie, ruig, kosmopolitisch, wél down to earth, intelligent en creatief -, en dus zijn de heren er zélf eentje begonnen: Overdose.am. Waarbij de domeinextensie een verwijzing is naar de hoofdstad.

Screenshot overdose.am

Screenshot overdose.am

Designer Mark Visbeek vertaalde de blogidentiteit naar een kleurrijke en chaotische huisstijl en afgevaardigden uit de mode- en uitgaansindustrie bloggen en vloggen mee. Hun achterban – op Facebook en verlangend naar een magazine dat hen begrijpt en bedient – staat klaar om de nieuwe stijlgids te volgen.

Dit is slechts een eerste bericht over overdose.am. Een lyrisch stukje over een geweldig initiatief. Van alle talentvolle mensen die ik de laatste maanden tegenkwam waren het juist twee goede vrienden die geen last hadden van het nobody-syndrome (dodelijk voor bloggen). Naast een ordinaire plug, is dit bericht dus ook bedoeld ter motivatie: mis je de perfecte blog voor jou? Begin ‘m zelf!

NB: een andere vriend van me, Peter Evers, heeft het bloggen na lange tijd weer opgepakt. Zie mobileguru.nl. Hij gaat het meest bloggen van alle mobiele experts, heeft bij beloofd. Minstens elke dag, Peter.